Forum sojuszu LARWA II

Forum najlepszego soja na uni26


#16 2008-11-02 20:41:54

Devlin

Gość

Re: Tworzymy historyjkę :D

Pewnego dnia zobaczyłem jak jakiś pijany szczęściem i skąpany w poświacie księżyca robak wali konia... Po godzinie walenia odkrył, że  koń jest martwy i należy do swojego byłego żywiciela. Wiec pomyślał ze zrobi domek z kart. Nie sądźcie jednak, że był to zwykły domek ze zwykłych kart. Bo ani robak, ani koń a ani domek ani nawet karty nie były zwykłe. Były z biedronki.

 

#17 2008-11-02 21:08:00

Pilot Pirx

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 175
Punktów :   

Re: Tworzymy historyjkę :D

Pewnego dnia zobaczyłem jak jakiś pijany szczęściem i skąpany w poświacie księżyca robak wali konia... Po godzinie walenia odkrył, że  koń jest martwy i należy do swojego byłego żywiciela. Wiec pomyślał ze zrobi domek z kart. Nie sądźcie jednak, że był to zwykły domek ze zwykłych kart. Bo ani robak, ani koń a ani domek ani nawet karty nie były zwykłe. Były z biedronki. A jak zapewne wiecie - wszystko co jest z biedronki, jest...

Offline

 

#18 2008-11-02 21:14:14

Twister

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 141
Punktów :   

Re: Tworzymy historyjkę :D

Pewnego dnia zobaczyłem jak jakiś pijany szczęściem i skąpany w poświacie księżyca robak wali konia... Po godzinie walenia odkrył, że  koń jest martwy i należy do swojego byłego żywiciela. Wiec pomyślał ze zrobi domek z kart. Nie sądźcie jednak, że był to zwykły domek ze zwykłych kart. Bo ani robak, ani koń a ani domek ani nawet karty nie były zwykłe. Były z biedronki. A jak zapewne wiecie - wszystko co jest z biedronki, jest tanie i do dupy...

Offline

 

#19 2008-11-02 21:37:27

Pilot Pirx

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 175
Punktów :   

Re: Tworzymy historyjkę :D

Pewnego dnia zobaczyłem jak jakiś pijany szczęściem i skąpany w poświacie księżyca robak wali konia... Po godzinie walenia odkrył, że  koń jest martwy i należy do swojego byłego żywiciela. Wiec pomyślał ze zrobi domek z kart. Nie sądźcie jednak, że był to zwykły domek ze zwykłych kart. Bo ani robak, ani koń a ani domek ani nawet karty nie były zwykłe. Były z biedronki. A jak zapewne wiecie - wszystko co jest z biedronki, jest tanie i do dupy...Szczególnie wadliwe są czopki z biedronki, gdyż kaleczą śluzówkę odbytu, chitynowymi pancerzykami.

Offline

 

#20 2008-11-05 18:32:08

Twister

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 141
Punktów :   

Re: Tworzymy historyjkę :D

Pewnego dnia zobaczyłem jak jakiś pijany szczęściem i skąpany w poświacie księżyca robak wali konia... Po godzinie walenia odkrył, że  koń jest martwy i należy do swojego byłego żywiciela. Wiec pomyślał ze zrobi domek z kart. Nie sądźcie jednak, że był to zwykły domek ze zwykłych kart. Bo ani robak, ani koń a ani domek ani nawet karty nie były zwykłe. Były z biedronki. A jak zapewne wiecie - wszystko co jest z biedronki, jest tanie i do dupy...Szczególnie wadliwe są czopki z biedronki, gdyż kaleczą śluzówkę odbytu, chitynowymi pancerzykami. A wiec

Offline

 

#21 2008-11-06 00:09:52

Monk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-21
Posty: 12
Punktów :   

Re: Tworzymy historyjkę :D

Pewnego dnia zobaczyłem jak jakiś pijany szczęściem i skąpany w poświacie księżyca robak wali konia... Po godzinie walenia odkrył, że  koń jest martwy i należy do swojego byłego żywiciela. Wiec pomyślał ze zrobi domek z kart. Nie sądźcie jednak, że był to zwykły domek ze zwykłych kart. Bo ani robak, ani koń a ani domek ani nawet karty nie były zwykłe. Były z biedronki. A jak zapewne wiecie - wszystko co jest z biedronki, jest tanie i do dupy...Szczególnie wadliwe są czopki z biedronki, gdyż kaleczą śluzówkę odbytu, chitynowymi pancerzykami. A wiec wróćmy do żywiciela. Otóz ..

Offline

 

#22 2008-11-06 00:24:11

Pilot Pirx

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 175
Punktów :   

Re: Tworzymy historyjkę :D

Pewnego dnia zobaczyłem jak jakiś pijany szczęściem i skąpany w poświacie księżyca robak wali konia... Po godzinie walenia odkrył, że  koń jest martwy i należy do swojego byłego żywiciela. Wiec pomyślał ze zrobi domek z kart. Nie sądźcie jednak, że był to zwykły domek ze zwykłych kart. Bo ani robak, ani koń a ani domek ani nawet karty nie były zwykłe. Były z biedronki. A jak zapewne wiecie - wszystko co jest z biedronki, jest tanie i do dupy...Szczególnie wadliwe są czopki z biedronki, gdyż kaleczą śluzówkę odbytu, chitynowymi pancerzykami. A wiec wróćmy do żywiciela. Otóz jeszcze w czasach gdy nie bił swego konia a domek , w którym żył był ze zwykłych, nie znaczonych kart a czopki wślizgiwały się gładko - żywiciel obiecał sobie....

Offline

 

#23 2008-11-10 19:52:38

Monk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-21
Posty: 12
Punktów :   

Re: Tworzymy historyjkę :D

Pewnego dnia zobaczyłem jak jakiś pijany szczęściem i skąpany w poświacie księżyca robak wali konia... Po godzinie walenia odkrył, że  koń jest martwy i należy do swojego byłego żywiciela. Wiec pomyślał ze zrobi domek z kart. Nie sądźcie jednak, że był to zwykły domek ze zwykłych kart. Bo ani robak, ani koń a ani domek ani nawet karty nie były zwykłe. Były z biedronki. A jak zapewne wiecie - wszystko co jest z biedronki, jest tanie i do dupy...Szczególnie wadliwe są czopki z biedronki, gdyż kaleczą śluzówkę odbytu, chitynowymi pancerzykami. A wiec wróćmy do żywiciela. Otóz jeszcze w czasach gdy nie bił swego konia a domek , w którym żył był ze zwykłych, nie znaczonych kart a czopki wślizgiwały się gładko - żywiciel obiecał sobie, że odda konia w dobre ręce i ...

Offline

 

#24 2008-11-11 18:39:52

Pilot Pirx

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 175
Punktów :   

Re: Tworzymy historyjkę :D

Pewnego dnia zobaczyłem jak jakiś pijany szczęściem i skąpany w poświacie księżyca robak wali konia... Po godzinie walenia odkrył, że  koń jest martwy i należy do swojego byłego żywiciela. Wiec pomyślał ze zrobi domek z kart. Nie sądźcie jednak, że był to zwykły domek ze zwykłych kart. Bo ani robak, ani koń a ani domek ani nawet karty nie były zwykłe. Były z biedronki. A jak zapewne wiecie - wszystko co jest z biedronki, jest tanie i do dupy...Szczególnie wadliwe są czopki z biedronki, gdyż kaleczą śluzówkę odbytu, chitynowymi pancerzykami. A wiec wróćmy do żywiciela. Otóz jeszcze w czasach gdy nie bił swego konia a domek , w którym żył był ze zwykłych, nie znaczonych kart a czopki wślizgiwały się gładko - żywiciel obiecał sobie, że odda konia w dobre ręce i poszedł szukać takowych.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-gamepbf.pun.pl www.falloutboy.pun.pl www.talesofpirates.pun.pl www.nc10.pun.pl www.diversslain.pun.pl